4
:
2
ARROWS

Další domácí zápas a nás čekal tým Arrows. Na domácím hřišti se nám nepodařilo tento tým porazit.

V úvodních minutách jsme se dostali do náznaku šancí, ale ani jsme nevystřelili, hosté se z prvního pokusu přesnou střelou k tyči dostávají do vedení 0:1. Nám se rychle podaří vyrovnat přesnou střelou Smíška 1:1. O tento výsledek brzo zase přicházíme, když nedostoupíme soupeřova hráče a ten opět míří střelou po zemi k tyči 1:2. O pár minut později doháníme skóre, opět Smíškova střela a je srovnáno 2:2. Od té chvíle přebíráme otěže zápasu a hrajeme skvělý fotbal. Do poločasu se dostáváme do dvoubrankového vedení, nejprve se trefuje zase Smíšek a poté pěknou kombinaci zakončuje na zadní tyči Burák. Poločas končíme vedením 4:2.

Do druhé půle vstupujeme vlažně, hosté jsou více na míči. Nám se ale daří brejky a rychle utíkáme soupeři na 6:2 (Stěrbina a Smíšek). Poté již kontrolujeme hru, daří se nám kombinace, máme víc pohybu a tím se dostáváme do dalších šancí. Postupně přidáváme další branky… Dvakrát se trefuje Smíšek a jednou Burák.

Zápas končíme vysokým vítězstvím 9:2. Pochvala míří ke všem hráčům, skvělými gólovými přihrávkami se prezentovali Standa s Vlastikem. Teď to ještě zopakovat v úterý v Kratonohách.

sestava : Krejčik – Chýlek, Štěrba, Soukup, Vávra – Veis, Vocl, Michal – Burian, Hubáček

branky : Michal 6, Burian 2, Štěrba