SKŘÍTCI

Tréninky:

Řiďte se aktuálním týdenním plánem, který je vyvěšen zde na nástěnce →

Měsíční plán na duben ke stažení ZDE

 

Následující akce:

sobota 20.4.2024 - miniturnaj U6 (r.2018 a ml.), 9:30 Třebeš
adresa: areál Třebeš
sraz: 9:00
konec: cca 11:00
rozpis zápasů ZDE
nominace: Fejgl, Hájek, Chalupa, Trojna, Hovorková, Hanousek, Filipčík, Tatarnikov
s sebou: vzhledem k předpovědi počasí přijďte oblečeni jako na trénink, hráči dostanou pouze rozlišovací vestu

úterý 23.4.2024 - turnaj OFS 3+0 17:00 (Třebeš)
adresa: areál Třebeš
sraz: 16:30
konec: cca 18:30
nominace:
s sebou: kopačky, chrániče, štulpny, pití - dres a trenky hráči dostanou

čtvrtek 25.4.2024 - turnaj OFS 4+1 17:00 (Chlumec n. Cidlinou)
adresa: Na Hatích 69, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
sraz: 16:30
konec: cca 18:30
nominace:
s sebou: kopačky, chrániče, štulpny, pití - dres a trenky hráči dostanou

 

Důležité informace:

Informace o platbě příspěvků na jaro 2024 ZDE

Plánované akce: 

Miniturnaje OFS

út 23.04.2024, 17:00 Třebeš - systém 3+0 (Třebeš 1, Třebeš 2, Smiřice, Vysoká n.L., Nový HK)
čt 25.04.2024, 17:00 Chlumec n.C. - systém 4+1 (Třebeš, Chlumec n.C., Opatovice n.L.)
st 08.05.2024, 13:00 Třebeš - systém 3+0 (Třebeš 1, Třebeš 2, FC HK 1, FC HK 2, Černilov)
út 14.05.2024, 17:00 Třebeš - systém 4+1 (Třebeš, RMSK Cidlina, Smiřice)
st 22.05.2024, 17:00 ZŠ Milady Horákové - systém 3+0 (Třebeš 1, Třebeš 2, FŠ FC HK 1, FŠ FC HK 2, FŠ FC HK 3, FC HK 1
st 22.05.2024, 17:00 Třebechovice - systém 4+1 (Třebeš, Třebechovice, Opatovice n.L.)
st 05.06.2024, 17:00 Černilov - systém 3+0 (Třebeš 1, Třebeš 2, FC HK dívky, Černilov, Nový HK, FC HK 2)
st 12.06.2024, 17:00 Hořice - systém 4+1 (Třebeš, Hořice, Třebechovice)

Přátelské miniturnaje 

so 20.04.2024, 9:30 Třebeš (r.2018 a ml.) - týmy: Třebeš 2x, Slavia HK 2x, Lázně Bohdaneč 2x
so 27.04.2024, miniliga Lázně Bohdaneč (r.2018 a ml.)
ne 05.05.2024, Future Stars Cup - Sezemice u Pardubic (r.2018 a ml.)
so 18.05.2024, miniliga Lázně Bohdaneč (r.2018 a ml.)

Realizační tým

Martin Školník Trenér
Jan Mareček Trenér
Ondřej Trojna Trenér

Hráči

Boris Babák Útočník
Matěj Dostálek Útočník
Theodor Benedikt Fejgl Útočník
Jakub Filipčík Útočník
Michael Hájek Útočník
Dominik Hedlík Útočník
Jakub Horák Útočník
Jan Horák Útočník
Elena Hovorková Útočník
Marek Chalupa Útočník
Michal Jasevič Útočník
Martin Koďousek Útočník
Daniel Macháček Útočník
Martin Mareček Útočník
Maxmilián Mareček Útočník
Vladyslav Mykytiv Útočník
Václav Neubauer Útočník
Martin Rolek Útočník
Daniel Staněk Útočník
Kryštof Školník Útočník
Tobiáš Školník Útočník
Oliver Trojna Útočník
Mark Turchyn Útočník
Matěj Vocl Útočník
Petr Vytlačil Útočník
Filip Zachariáš Útočník
Maxim Hanousek Útočník
Milan Čičai Útočník
Yehor Tkachenko Útočník
Kyrylo Tatarnikov Útočník

Nástěnka

Týdenní plán 15. - 21.4. 2024 :

  • 15.4. pondělí   17:00 - 18:30 (Třebeš tráva)
  • 16.4. úterý       17:00 - 18:30 (Třebeš tráva)
  • 17.4. středa      VOLNO
  • 18.4. čtvrtek    17:00 - 18:30 (Třebeš tráva)
  • 19.4. pátek      VOLNO
  • 20.4. sobota    miniturnaj U6 9:30 (Třebeš tráva)
  • 21.4. neděle    VOLNO

Týdenní plán 22. - 28.4. 2024 :

  • 22.4. pondělí   17:00 - 18:30 (Třebeš tráva)
  • 23.4. úterý  turnaj OFS 17:00 (Třebeš tráva), trénink zrušen
  • 24.4. středa      VOLNO
  • 25.4. čtvrtek  turnaj OFS 17:00 (Chlumec n.C.)/ trénink 17:00 - 18:30 (Třebeš tráva)
  • 26.4. pátek      VOLNO
  • 27.4. sobota   miniturnaj U6, čas bude upřesněn (Lázně Bohdaneč)
  • 28.4. neděle    VOLNO

Aktuality

11. 4. 2024

1.kolo minipřípravek OFS 4+1

Máme za sebou i první kolo soutěže OFS minipřípravek 4+1, které se odehrálo v Dobřenicích...
8. 4. 2024

1.kolo minipřípravek OFS 3+0

První kolo soutěže OFS minipřípravek 3+0 pro ročník 2017 a mladší jsme odehráli na hradecké Slavii...
6. 4. 2024

Nejmladší skřítci sehráli miniturnaj v Lázních Bohdaneč

Další turnájek na zeleném pažitu jsme odehráli v Lázních Bohdaneč...
23. 3. 2024

Odvetný přípravný miniturnaj v Novém Bydžově

Další zápasové zkušenosti jsme sbírali opět v Novém Bydžově...