MISTROVSKÁ UTKÁNÍ JARO 24 AUTOBUSY:
2.6. SVITAVY
16.6. HÁJE JM

Realizační tým

Martin Zbořil Hlavní trenér U13
Tomáš Konečný Asistent trenéra U13
Marek Filipčík vedoucí družstva U13
Jakub Konečný Hlavní trenér U12
Tomáš Pospíšil Asistent trenéra U12
Marcela Rosůlková vedoucí družstva U12

Hráči

Max Pospíšil U12 Brankář
Bao Nam Ngo Tran U12 Obránce
Petr Moravík U12 Obránce
Radek Serbousek U12 Obránce
Michal Kulhánek U12 Záložník
František Koďousek U12 Záložník
Lukáš Novák U12 Záložník
Tobias Skrovný Záložník
Jan Rolek U12 Záložník
Martin Pavelek U12 Záložník
Daniel Vondrouš U12 Záložník
Nazar Kalush U12 Záložník
Ondřej Rozsypal U12 Útočník
Hlieb Verenov U12 Útočník
Václav Dymeš U12 Útočník
Martin Stráník U12 Útočník
Tobiáš Petřík U13 Brankář
Jiří Jirgl U13 Obránce
David Konečný U13 Obránce
Ondřej Letošník U13 Obránce
Adam Teichman U13 Obránce
Ondřej Filipčík U13 Záložník
Max Hurt U13 Záložník
Maksim Loboda U13 Záložník
Matvii Vanifatov U13 Útočník

Střelci

Koďousek František 11
Verenov Hlieb 10
Vanifatov Matvii 9
Dymeš Václav 6
Konečný David 4
Rolek Jan 4
Novák Lukáš 4
Filipčík Ondřej 3
Hrbek Sebastian 3
Stráník Martin 3
Schovánková Lucie 2
Letošník Ondřej 1
Bažantová Tereza 1
Pospíšil Max 1
Skočdopole Michal 1
Rozsypal Ondřej 1
Serbousek Radek 1
Hrubý Šimon 1
Pokorný Tomáš 1
Seifertová Lucie 1
Loboda Maksim 1
Kropáček Michal 1
Vondrouš Daniel 1

Nástěnka

Týdenní plán 15.- 21.4. 2024

15.4. pondělí: volno

16.4. úterý: TJ 16:15-18:00 (sraz v kabině 16:00)

17.4. středa: volno

18.4. čtvrtek: TJ 16:30-18:00 (sraz 16:00) - modelové utkání

19.4. pátek: volno

20.4. sobota: volno

21.4. neděle: MU 10:00 Admira Praha, sraz v 9:00 v Třebši

 

Týdenní plán 22.- 28.4. 2024

22.4. pondělí: volno

23.4. úterý: TJ 16:15-18:00 (sraz v kabině 16:00)

24.4. středa: volno

25.4. čtvrtek: 17:30 MU Slavia Hradec, sraz 16:30 na Slavii HK

26.4. pátek: TJ 16:15-18:00 (sraz 16:00)

27.4. sobota: volno

28.4. neděle: volno

 

Týdenní plán 29.4.- 5.5. 2024

29.4. pondělí: volno

30.4. úterý: TJ 16:45-18:30 (sraz v kabině 16:30)

1.5. středa: 10:00 MU Náchod, sraz v 8:00 v Třebši, jede se auty

2.5. čtvrtek: volno

3.5. pátek: TJ 16:45-18:30 (sraz 16:30)

4.5. sobota: 14:00 MU Orlicko, sraz ve 13:00 v Třebši

5.5. neděle: volno