:
0
TJ Sokol Třebeš B

V neděli nás čekal další zápas, tentokrát s týmem Stěžer.

Vstup do prvního poločasu se nám vůbec nepovedl. Domácí hráli jednoduchý fotbal, když veškeré míče směřovali z prvního doteku za naší obranu a tím si vytvářeli šance. Ve 13. minutě jeden z těchto míčů skončil na břevně naší branky. Ve 20. minutě končí další šance domácích vedle naší branky. Ve 27. minutě už po dalším brejku dostáváme gól, 1:0. Až ve 33. minutě se osmělujeme i my, když Cilda posílá trestný kop na roh malého vápna, ale nikdo se k zakončení bohužel nedostal. Ve 42. minutě mají domácí další šanci, naštěstí pro nás nedávají. Ve 44. minutě domácí trestný kop končí v naší brance, 2:0.

Po tragickém prvním poločase jdeme do šatny bez jediné střely na branku. Po menší bouři, která se prohnala kabinou, chceme v druhém poločase zlepšit výkon a poprat se o lepší výsledek.

Ve 47. minutě prodloužil Fíďa P. dlouhý míč na zadní tyč, kde dobíhal Kunc, ale jeho střela šla nad. V 55. minutě trestný kop Konečného, z rohu velkého vápna, končí v pravém horním rohu domácí branky, 2:1. V 58. minutě po rohu uklízí odražený míč do brány Rychtár, 2:2. V 61. minutě likviduje domácí šanci Kolli. V 70. minutě dlouhý míč Eliáše nachází ve vápně hlavu Fridricha P. a otáčíme výsledek na 2:3. V 72. minutě Buchwald krásným volejem zakončuje centr, ale domácí brankář chytá. Bohužel v 76. minutě, po nedůrazu, nám domácí vyrovnávají na konečných 3:3.

Po zlepšení hry ve druhé půlce si odvážíme bod.