2
:
1
SK Jičín A

Po vysoké porážce jsme chtěli domácí hřiště otevřít vítězstvím a to se povedlo. Opět týmová práce a to když se dařilo i nedařilo. V prvním poločase jsme měli jasně hru pod kontrolou. První jarní branku na domácím hřišti vstřelil Farkaš po nahrávce Vlkanova 1:0. Další šance jsme si vytvářeli a to dvakrát Jandík a Krykorka. Dokonce jsme se snažili o střelbu ze střední vzdálenosti Kober, Vlkanova, Jandík, Kudrna.. Druhou branku dal Vlkanova po rohu Kobera. První poločas byl v naší režii, jen proměnit golovky. a pak přišel nešťastný gól hostů. A poločas 2:1.

V druhé polovině jsme chtěli vstřelit co nejdříve branku a zápas rozhodnout. Ale Jičín se oklepal a ve druhém poločase hrál lépe. Ale žádnou gólovou šanci si nevytvořili, naopak jsme mohli zápas rozhodnout už dříve. Šance jsme měli když Farkaš po 50 metrovém sprintu trefil brankáře a Fridrich hlavou přerazil tyč.

A tak poslední branku vstřelil Sobotka, když mu Vlkanova vydláždil nahrávkou dálnici až na malé vápno a Soby dává na 3:1.