0
:
1
TJ Sokol Třebeš
22´, 79´ Kopecký Š., 65´, 80´ Jarkovský M.

Zápas v Kolíně začal mírným tlakem z naší strany, kdy jsme měli několik standartních situací z obou stran. Kolínu se nedařily nakopávané míče, které sbírala obrana i brankář a získávali jsme z nich hodně balonů. Kolín nás ale nenechával hrát naši hru kvůli stálému presinku, který vyvíjeli domácí na naši rozehrávku, díky tomu jsme ale mohli využívat mezery v otevřené obraně Kolína. Poprvé toho využil Štěpán Kopecký ve 22. minutě, kdy se z levého kraje dostal přes dva bránící hráče na střed a několik metrů před vápnem přehodil brankáře Kolína a my jsme tak šli do vedení 1:0. Do konce poločasu jsme se dostali do několika šancí a zároveň naše defenziva působila jistým dojmem. Hrál se soubojový fotbal, kdy na kombinaci nebylo moc prostoru.

Druhý poločas začal vyrovnaně, dát gól na 2:0 se nám podařilo v 60′, kdy se Milan Jarkovský po skvělé přihrávce Šimona Jelínka dostal do samostatného úniku a v zakončení se nemýlil. Milan Jarkovský se tak gólově prosadil už za 5 minut pobytu na hřišti. Od druhého gólu se oba týmy snažily hrát přes kraje, Kolín na nás tlačil hlavně z levé strany, ale do žádných vyložených šancí se nedostal. Naše obrana výborně zvládala jak kombinaci z kraje tak centrované balóny do vápna. U druhé brány se moc gólových šancí také neodehrálo. V druhé půli nás Kolín nechával více kombinovat. Oproti neustálému presinku v první půli nás mnohem více nechávali hrát náš obvyklý kombinační fotbal a to se také odrazilo na výsledku. V 79′ se po faulu na Kopeckého kopala penalta, kterou nakonec sám Štěpán Kopecký proměnil. V 80′ skvělým míčem našel Jelínek Jarkovského, který se opět nemýlil a posledním dotykem zápasu poslal míč na přední tyč, čímž přispěl ke konečnému výsledku 4:0. Naše defenzíva také zaznamenala první čisté konto sezóny.

Děkujeme Spartě Kolín za zápas a nyní se soustředíme na zápas v Čáslavi.