0
:
1
FC Háje JM

Za příjemného jarního počasí jsme přivítali soupeře z FC Háje. Stále nás trápí velká marodka, ale to se už asi do konce jarní sezony nezmění. První poločas jsme odehráli docela obstojně i když byl soupeř herně lepší. V závěru poločasu jsme ale inkasovali po rohovém kopu, a tak poločas skončil 0:1. Po přestávce jsme však zaspali začátek poločasu a dostali jsme rychle za sebou tři góly. V tu chvíli to vypadalo na další debakl. Soupeř v klidu držel míč a vyrážel do rychlých brejků. Nám se ale podařilo v závěru snížit Ondrou Červeným, který dorazil míč do prázdné branky, po samostatném úniku Milana Jarkovského. Soupeř nás pak už k ničemu nepustil a zkušeně dovedl zápas do jeho závěru. Bohužel stále doplácíme na stejné věci, jako je nedůraz v osobních soubojích, strach něco vymyslet, přehnaný respekt ze soupeře a u většiny týmu bojovnost, fyzička a rychlost.
Branka: Ondřej Červený