:
3
TJ Sokol Třebeš A

V sobotu náš tým zajížděl do Kostelce, kde jsme už dopředu věděli, že nás nečeká nic lehkého.

Soupeř, který už nemá prakticky co ztratit a terén, který se jeden z nejtěžších v celé soutěži.

K tomu se na marodku během týdne přidali další 2 hráči (Fridrich jr. a Hruška), ale na druhou stranu se nám vrátil Palmič, za což jsme rádi.

Cíl byl jasný.. nepodcenit soupeře, připsat další cenné body do tabulky a tím udržet krok s Chlumcem, se kterým si to dáme v dalším kole.

Hned v 1. minutě si to komplikujeme, když naší chybou v rozehrávce dostáváme soupeře na koně a do vedení 1:0.

To nás na nějakou dobu vykolejilo.. soupeř hrál jednodušeji, v klidu a my se nemohli dostat do našeho tempa.

Velmi důležitý moment přišel ve 13. minutě a brzké vyrovnání je tu… kdy po pasu Nojdžiho vybojoval Vašek míč na domácím obránci, předložil ho naší ukrajinské megastar Ivánkovi a ten z druhého dotyku krásnou střelou vyrovnal skóre na 1:1 a jeho tržní hodnota zase povyskočila o něco výše.

Ve 26. minutě si krásný míč od Palmiče za obranu nachází Vašek a přehazuje vybíhajícího golmana.. 1:2 a víc klidu do naší hry.

Pojistku do šatny přidalo duo Jandis a Réďa, kteří skvěle rozehráli nepřímý volný kop a 1:3 pro nás.

Ve druhém poločase jsme hráli, co jsme potřebovali a soupeře jsme nepustili do většího tlaku kromě dvou šancí, které skončily daleko od Mikyho svatyně.

Konečnou pojistku nám dal v 80. minutě Sobi, kdy dostal skvělou nahrávku od Ivana, zařadil rychlost, na kterou nejsou v Kostelci zvyklý a zvýšil na 1:4.

Ke konci zápasu jsme prostřídali co jsme mohli a na plac se dostali všichni. Tímto velké díky klukům co převážně hrají za B-tým, že s námi jeli.

I přes výhru to dnes nebyl úplně náš den a naše hra, která nás zdobí, ale i takové zápasy jsou.

Důležité 3 body si vezeme zpět do Třebše.

K situacím ze 24. 28. a a 60. minuty se raději vyjadřovat nehodlám, nervy mám pouze jedny a zase bych se akorát zbytečně nasral.
Sem moc rád, že jsme z tohoto zápasu odešly se všemi body, ale co hlavně, že všichni odešli ve zdraví, v pořádku a doufám, že všechny rány zvládneme během týdne vyléčit

Nakonec bych rád poděkoval i naším fanouškům, kteří za námi dorazili nás podpořit.

Další zápas sehrajeme 6.5. od 17:00 v Třebešské aréně proti Chlumci nad Cidlinou B a půjde o přímý boj o 5. místo a my budeme rádi, když nás přijdete podpořit.