:
0
TJ Sokol Třebeš
Olympia HK

Ve 24. kole jsme cestovali na hřiště Olympie HK do Kuklen. Tam nás čekal tým FC Slavia HK. Na tento tým se nám vůbec nedaří. To se potvrdilo i v tomto utkání. První poločas jsme zvládli celkem dobře. Šance byly na obou stranách. Náš tým trefil břevno, jenže míč se odrazil k soupeři a ten ho dostal do bezpečí. Škoda zápas se mohl vyvíjet jinak. V první půlce žádná branka nepadla. Jenže hned na začátku druhé půli jsme si dali vlastní branku. V 72. minutě jsme dostali druhou branku.  Chtěli jsme ještě s utkáním něco udělat, ale v 75. minutě jsme dostali z přímého kopu třetí branku. Utkání skončilo 3 : 0 pro domácí. V zápase se nám vůbec nedařilo. Ne všichni hráči hráli na 100 procent. Chybělo nám i pověstné štěstíčko. V příštím utkání v sobotu 6.5. 10 00 hostíme velmi silný tým MFK Chrudim B. Navíc nám budou chybět dva stabilní obránci. I přesto budeme bojovat. Věřím, že nás v tom naši fanouškové nenechají. Dík tréňa.