2
:
1
FK Vysoká n/L.

V sobotu jsme na domácí půdě přivítali tým z Vysoké nad Labem. Za celkem pěkného počasí, ale na těžkém terénu, se od první minuty hrálo atraktivní utkání. Náš tým se po dvou pěkných kombinacích po stranách dostal do vedení 2:0, když u zakončení byl Vlk a Holík.

Hosté brzy oklepali a ve 30. minutě snížili na 2:1. Poté měl náš tým plné ruce a nohy práce, aby do poločasu výsledek ubránil. To se povedlo a poločas tak 2:1 pro nás.

Ve druhém poločase hosté ukázali svojí kvalitu a výsledek otočili ve svůj prospěch, 2:3. Naši borci se nevzdali a chtěli vyrovnat. To se povedlo v 80. minutě, kdy se ve vápně nejlépe zorientoval Kunc.

Poté jsme mohli přidat ještě dvě branky, ale Fridrichovi chyběl klid na zakončení a Pospovi míč uskočil od nohy. Ale i hosté měli gól na kopačkách, když dělovku k tyči z 10 metrů kryl excelentním zákrokem Zaal.

Krásné a férové utkání bylo vidět na obou stranách. Remíza spravedlivá. Ke kvalitnímu výkonu přispěli i rozhodčí, kteří utkání řídili s přehledem.

Příští týden do Vrchlabí, pak do Trutnova a odpočinek.