2
Lípa nad Orlicí
UMT Malšák

Branky: císař, Heřman, Hronovský

Ve druhém přátelském utkání zimní přípravy jsme přivítali tým z 1B třídy Lípu nad Orlicí. Prvních 30 minut to byla z naší strany velká tragédie, kdy se nám nedařilo vůbec nic. Nahrávky, které směřovali soupeřovi na kopačky, přechod do útoku byl příšerný, proto jsme pouze běhali bez míče od hráče ke hráči. A v 10 minutě prohrávali 0:2. Po půl hodině jsme se trochu vzpamatovali a začali kombinovat a odměnou nám byla branka Císaře i když zakončení bylo strašidelný, které propadlo k tyči do sítě. Druhý poločas byl o malinko lepší, když jsme začali lépe kombinovat a zpřesnila se i hra do předu. Po dobře sehraném rohovém kopu Kincl, Michal, který hlavou zakončil výborně hrající Heřman a bylo 2:2. Poté opět neúnavný Heřman připravil 100% šanci pro Michala, který ji zazdil. Poté se po úniku Rychtára dostal do zakončení Michal, ale s šancí naložil stejně jako předtím. Potom centr Heřmana dorazil do sítě Hronovský 3:2. Poté jsme opět udělali v obraně pár chyb. A soupeř šel během 5 minut 2x sám na Zaala, ale ten si poradil.

Pochvalu si zaslouží Heřman a dorostenec Hronovský.

Sice jsme zvítězili, ale všichni víme, že je potřeba zlepšit přístup, docházku na tréninky a zodpovědnost.

Sportu zdar, za týden v neděli hrajeme od 16:00 hodin na Malšáku s Chvojencem.