:
1
TJ Sokol Třebeš B

V sobotu jsme zavítali na horkou půdu na hradeckou Slávii, kde jsme věděli, že nás nebude čekat vůbec lehké hradecké derby.

Sestava byla slepená, jelikož hodně hráčů bylo v práci, na rozlučce, nebo zranění(nemocní), takže do zápasu naskočil například mladší dorostenec Šolc, nebo odpočinutý po delší červené pauze Kosyak. Navíc na toto klání nebyl ani trenér Smíšek, tak se musel poskládat nový realizační tým, a to:

Téris – Palmič – Lůďa Zaal.

Od první minuty si oba týmy nic nedarovali. Hrálo se ve velkém tempu mezi oběma vápny. Šancí na obou stranách moc nepřibývalo. Za zmínku stojí odražený balón, který si našel Šolc, ale tvrdou ránou našel pouze rukavice domácího gólmana. Ve 41. minutě Konečný kope roh, který prošel celým vápnem na zadní tyč, kde Miky mění skóre v náš prospěch nůžkami (u něj nejběžnější zakončení). Bohužel z vedení jsme se dlouho neradovali, jelikož z rozehry domácí využili propadnutí na lajně a balón pod sebe zužitkoval hostující Kováčik – 1:1.

O poločase jsme si řekli, že nebudeme polevovat a budeme se držet toho, co nám první poločas fungovalo, tj. aktivního bloku.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, souboj o střed hřiště. Postupem času nám začaly docházet síly a stahovali jsme se do většího bloku. Domácí měli dvě větší příležitosti, kdy jednou po našem nedůrazu přestřelili z malého vápna bránu a potom, když Zaal pozdě vyběhl, hostující Pečenka vystřelil – první Zaal chytá – odráží se znovu k Pečenkovi – ten střílí a na lajně nás hlavou zachraňuje Kudrna.

Potom se nátlak Slávii uklidnil a do konce zápasu už jsme neměli problém všechny balóny uskákat a zajistit si alespoň bod z hradeckého derby.

Na závěr chci poděkovat všem klukům za předvedený výkon, i přes to, že sestava byla slepená ze všech možných stran.

Teď se jen připravit na středeční dohrávku s Broumovem, abychom bodovali naplno a v tabulce si vytvořili polštář v tabulce.