:
0
FK Brandýs - Boleslav
UMT Všesportovní stadion (Malšák)

V 19. kole naší soutěže jsme na UMT Malš. stadionu přivítali poslední tým tabulky. Opět jsme před utkáním nabádali naše hráče, aby nepodcenili soupeře. Začali jsme trochu vlažně. Nedařila se nám kombinace. Naštěstí se nám už v 5. minutě podařilo vstřelit první branku. Filip Holík zahájil svůj hattrick. V 38. minutě nás uklidnil Matyáš Bartoníček. Poločas skončil 2 :0 pro náš tým. O přestávce nás předseda varoval před Csaplárovou pastí. Jenže hned v48. minutě zvýšil na 3 : 0 Filip Holík. Přicházely další šance. V 68. minutě se střelecky prosadil obránce Milan Eliáš, který zvýšil na 4 : 0. Tato branka byla omylem připsána Lukášovi Věchetovi. V 88. minutě dovršil svůj hattrick Filip Holík a upravil stav utkání na konečných 5 : 0. V utkání náš tým dominoval a vítězství si určitě zasloužil. V sobotu 1.4. zajíždíme k dalšímu mistrovskému utkání do Prahy, kde se na Bílé Hoře utkáme s týmem Viktorie Žižkov B. Určitě to nebude lehký zápas, každý bod bude dobrý. Děkujeme za podporu. Tréňa.