MFK Nové Město nad Metují
UMT Malšovická aréna

V neděli, za střídavého počasí, jsme přivítali tým z Nového Města. My jsme chtěli napravit neúspěch z minulého týdne. Nové Město určitě chtělo potvrdit tři body, když si s chutí zastříleli proti Miletínu.

Jelikož jsme měli souběh s A týmem a někteří hráči byli zaneprázdnění lyžováním v Alpách, museli jsme přeorganizovat sestavu.

Od začátku jsme nechtěli nechat nic náhodě a hned v 6. minutě musel hostující brankář zasahovat proti střele Jandíka. V 10. minutě pokus Kobera šel těsně vedle. Ve 12. minutě se po nahrávce Jursíka opřel do střely Téra a jeho projektil těsně minul cíl.

Pak se hra odehrávala mezi vápny. Ve 28. minutě Kober centruje a Fridrich hlavou nad. Ve 35. minutě Kober na Holíka, který nahrál před branku, Fíďa na dlouhou nohu trefuje tyč a odražený míč uklízí Jandík 1:0.

Ve 39. minutě opět Jandík po lajně a jeho střelu zastavuje brankář. Ve 42. minutě zahrozili i hosté střelou, která skončila vedle.

Vstup do druhého poločasu se nám vůbec nepovedl zachytit. V 52. minutě hostující střela šla mimo. Ale v 55. minutě nestíháme náběh hostů a ti vyrovnávají na 1:1. V 67. minutě Teris posílá dlouhý, křižný míč na nabíhajícího Jandíka, který nás posílá do vedení 2:1.

Potom se hra odehrává mezi vápny. V 80. minutě nás drží Zaal, který chytá šanci hostů. Proto jsme získali tři důležité body.

Hosté se prezentovali důrazným a chvílemi pohledným fotbalem. Jejich postavení v tabulce neodpovídá jejich hře.