:
0
TJ Sokol Třebeš U12

Další výlet do Prahy body nepřinesl
Dnešní utkání v krásném školním areálu jsme sehráli ve velmi kombinované sestavě, neboť jsme museli podpořit nemocemi zdecimovaný tým U13. Za U13 nastoupili Fanda Koďousek, Petr Moravík, Míša Skočdopole, Vašek Dymeš a Martin Pavelek. A jsem rád, že je trenér Kuba chválil.

U12 rozehráli utkání nešťastně, když po pomalé rozehrávce Lukáše a Séby, soupeř trestal a šel do vedení. Soupeř nás mačkal celou třetinu a měl jasnou převahu. Čtyři branky v brance Séby neodpovídají situaci na hřišti. Stavu 0:10 bychom se nemohli divit, ale štěstěna nám přála a Séba v brance čaroval.

I druhá část hry měla stejný ráz. Soupeř tvořil a kombinoval a naši borci bránili. Dalo by se napsat, Aritma hrála fotbal, Třebeš běhala. Po 60 minutách jsme prohrávali 0:8.

Poslední část hry byla jiná. Podařilo se nám několik pěkných kombinací, ale hlavně jsme vsítili dvě branky. Nejprve v 73. minutě krásnou hlavičkou rozvlnil síť v brance Aritmy Rosi a o pět minut později potrestal nedovolený zákrok na Glébu z penalty Séba. Stav poslední třetiny je tak velmi lichotivý 2:3.

Pro ilustraci pár čísel:
1. třetina – 4 branky v síti Třebše, 10 zákroků Séby = 14 střel na branku Třebše
3. třetina – 3 branky v síti Třebše, 2 zákroky Séby = 5 střel na branku
Z výše uvedeného je jasně patrné, že jsme se v průběhu utkání zlepšovali a nebo se soupeř uspokojil se stavem utkání.

Za soupeřem jsme zaostávali v kombinaci. Naše přihrávky nebyly adresné, pokud se o ně vůbec někdo pokoušel. A největší problém naší hry je odevzdanost a neochota bojovat o balóny ve středu hřiště. 99% míčů získával soupeř.

Třetiny: 0:4, 0:4, 2:3
Branky: Rozsypal, Hrbek