:
1
TJ Sokol Třebeš

Zápas 12. kola ČDD proti Vysokému Mýtu se z naší strany nevydařil

Úvodních 10 minut se hrálo na středu hřiště, kde hráči podstoupili několik soubojů a bojovalo se o jakýkoliv míč. První gól zápasu jsme mohli vstřelit již v 5. minutě, kdy se po vysunutí krajních hráčů dostává centrovaný míč až na Michala Šolce, který svoji střelu šajtlí uklízí k pravé tyči, ale brankář domácího týmu svým výborným reflexem vyráží míč na rohový kop. Druhá naše šance přichází v 10. minutě zápasu, když se k míči dostává na středu hřiště opět Michal Šolc a jeho přihrávka šajtlí vysílá rozběhlého Martina Svobodu do vyložené šance sám na brankáře, ve které udržel nervy a po jistě uklizené střele do pravého rohu vedeme 1:0. Ve 21. a 36. minutě bohužel inkasujeme 2 velmi podobné góly ze situací, ve kterých se naše obranná činnost dala řešit lépe a minimálně se mohla ponaučit z prvně obdržené. Po zvláštních okolnostech na hrací ploše a neudržení nervů, dohráváme od 44. minuty zápas v 10 hráčích. Ve druhém poločase jsme byli i přes oslabení velmi vyrovnaným soupeřem a zápas se rozhodoval až v posledních 7 minutách. V 80. minutě na území velkého vápna řeší Sebastian Kapusta svůj únik mezi bránícími hráči přihrávkou na Filipa Říčaře, jež z úrovně penaltového puntíku střílí ve složité pozici přes blok obránců, kde brankář v rozhodující části zápasu svůj tým podržel vítězným zákrokem. Z důvodu rychlých protiútoků se v naší obraně tvořili nezalepená místa, kterých domácí tým dokázal v 83. a 87. minutě využít a po přesvědčivém výkonu na obtížném terénu vítězí 4:1.