TJ Sokol Třebeš A
Sobota
21. 10. (15:30)
2
:
1
1
:
0
SK Česká Skalice
vs.

Ve středu pohár v Libčanech, kde jsme dali prostor dalším hráčům. V pátek na tréninku střelba a nácvik kombinace, kde hráči vytvořili několik situací, při kterých jsem nestačil zírat.

Určitě jsme chtěli bodovat naplno a tým zatím šel. Dobře jsme kombinovali jenom tomu ještě chyběla rychlost a včasné rozhodování. Skalice hrála jednoduchý fotbal, kde se snažili míče nakopávat na útočníka, který měl co nejrychleji zakončovat.

A to se mu celkem dařilo, ale v brance nám stál Hofis, který nás podržel a počínal si skvěle.

Soupeře jsme dostávali pod tlak a dokázali jsme i konečně vystřelit na bránu.

V brance hostů neskutečně uřvaný golman, kterému na chvilku zavřel ústa Schober, který nás posílá do vedení 1:0. Hosté hrozili střelami z dálky a ze standardních situací. Z naší strany jsme mohli ještě minimálně dvě branky přidat. Zvláště Fíďova tutovka křičela po gólu. Do kabiny se šlo s jednobrankovým náskokem.

V druhém poločase jsme chtěli přidat druhý gól a uklidnit hru. Ale to se nám nepovedlo, i když některé šance jsme mohli proměnit.

Bohužel přišel trest v podání vyrovnávací branky. A samozřejmě ze standardy, 1:1.

Stále jsme byli lepší na míči a dokázali v 77. min vstřelit vítěznou branku (šílený Ivan), který měl zkrat a i štěstí, že nedostal ČK.

Výhra byla důležitá a hra se zlepšila.

Teď jedeme do Chlumce a bylo by dobré přivézt nějaký bodík.