0
:
0
TJ Sokol Třebeš

První poločas skončil 0:0 a to i přes to, že jsme měli více gólových příležitostí. Navíc nedošlo k odpískání jasně zahraného míče rukou v pokutovém území domácích bránícím hráčem.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním nerozhodný stav změnit v náš prospěch. Bohužel jsme ale hned v úvodu nezachytili náběh po lajně a po centru do vápna jsme inkasovali první gól. To nás trochu rozhodilo a když už jsme začali zase hrát, další chyba, ztráta na půlce a soupeř nás opět potrestal. Přeskupili jsme rozestavení a soupeře jsme nepustili za polovinu hřiště. Po rohu se prvním gólem za Třebeš prosadil Lukáš Věchet a korigoval stav na 2:1. I nadále jsme měli tlak, ale štěstí ne – nastřelené břevno a dvě tyčky. V poslední minutě kopal Jablonec roh, který jsme ubránili, ale z dorážky za vápnem nám domácí vstřelili branku na 3:1.

Kluci zápas odmakali a chyběl kousek k bodům. Do dalšího utkání se více připravíme do útočné fáze.