1
:
0
FC Háje JM

Ve třetím kole dorostenecké divize C U19 jsme v Třebešské aréně přivítali tým FC Háje JM. Do utkání jsme vstoupili v rozestavění 4 4 2. Naše taktika byla jasná. Na našem úzkém hřišti jsme chtěli napadat vysoko rozehrávku hostů a donutit je k chybám. Chtěli jsme co nejdříve vstřelit vedoucí branku. To se nám povedlo hned v první minutě, když po centru z pravé strany vstřelil naši první branku Matyáš Bartoníček. Přišly i další velké šance, ale žádnou jsme neproměnili. Poločas tak skončil 1:0 pro náš tým. Postupně nás soupeř začal přehrávat ve středu hřiště. Na to jsme reagovali při nástupu do druhého poločasu změnou rozestavění na 4 5 1. To se nám vyplatilo a v 54. minutě zvýšil naše vedení z pokutového kopu Vojta Kober. Jenže v 70. minutě snížil hostující hráč Lukáš Veselý na 2:1. Přicházeli další naše šance, ale žádnou se nám nepodařilo proměnit. Tak jsme se o výsledek strachovali až do konce. Naštěstí naše defenzíva pracovala dobře. Tak jsme se radovali jak z výsledku, tak i z důležitých bodů.
Klukům musíme opět poděkovat za odpracované utkání. Dík patří i našim fanouškům.