:
0
TJ Sokol Třebeš B

Branka: Ježek

V sobotu jsme jeli na mistrovské utkání do nedalekých Kunčic. Hráče jsme upozorňovali, že to bude jiný zápas než minulý týden doma proti Broumovu. V domácí sestavě,se o proti minulému zápasu, objevilo hned pět změn. A od první minuty to bylo znát. Domácí tým nás od první minuty přehrával ve všech směrech. Hned ve 2 minutě zahráli nacvičený roh, naštěstí naše obrana zachycuje a blokuje jejich pokus o zakončení. V 7. minutě po naší špatné rozehrávce do útoku, soupeř přenesl hru a rychlím protiútokem si vytvořil první 100% šanci, kterou naštěstí neproměnil. Ve 14.minutě po naši opět nepřesné nahrávce, domácí hází dlouhý aut za naší obranu, kde se k míči dostal Kunčický útočník a dělovkou na přední tyč dává gól 1:0. Ve 22 minutě opět roh domácích, který likviduje Zaal. 24 minuta opět naše špatná rozehrávka, opět rychlí protiútok zakončený rohem, následný roh je zakončený břevnem naší svatyně. Kunčice nás přehrávají ve všech směrech, a to také díky naší špatné rozehrávce na kterou jsem před zápasem upozorňoval, ale marně, je vidět jak hráči poslouchají v kabině. Ve 31 minutě naše první střela z 20 metrů míří nad branku domácích. 38 minuta pěkná kombinace našeho týmu přes Vlka, ten centruje na zadní tyč, kde bohužel nikdo nebyl. Ve 42 minutě přes Císaře, Vlka, který čekal na náběh Sochyho, které ho se nedočkal, poločas zůstal 1:0 pro domácí. Do druhého poločasu na nás domácí opět vlétli a ve 48 minutě z odraženého míče naštěstí nic nebylo. V 50 minutě další roh, který pouze proletěl naším vápnem. V 56 minutě po dalším rohu faul a trestný kop ze 16 metrů, naštěstí vše vyřešil Zaal. V 59 minutě zahráváme první roh v utkání. V 60 minutě krásná akce po ose Ety, Franta, ale ten nedosáhl na míč, aby zakončil. V 62 minutě šance domácích, kterou kryje vynikající Zaal. V 63 minutě to už je 2:0 po domácím rohu.

V 67 minutě opět šance domácích, Zaal opět likviduje. V 70 minutě další ze 100% šancí domácích, ale opět naráží na dobře chytajícího Zaala. V 72 minutě Ježek utekl všem a snížil na 2:1. Od té doby jsme domácí malinko zatlačili, ale pouze malinko. V 79 minutě opět děláme chybu v rozehrávce, ale šanci domácích likviduje opět Zaal. V 88 minutě měl šanci na vyrovnání Bena, ale těsně minul, ale rozhodčí stejně signalizoval ofsajd. Proto zápas zkončil výsledkem 2:1 pro domácí, kterým blahopřeji. Omlouvám se všem našim divákům, kteří nás přijeli podpořit ať už autem, na kole nebo jinak, za předvedený výkon našeho týmu v Kunčicích. Snad za týden si to kluci srovnají v hlavách co pro ně je priorita a podají lepší výkon než ten sobotní.