TJ SOKOL MALŠOVA LHOTA
Sobota
20. 4. (10:00)
5
:
18
4
:
6
TJ Sokol Třebeš
vs.
Starší přípravka v sobotu 20.4. ve čtvrtém kole v Malšově Lhotě spolu s Jičínem bodovala.
Opět stoprocentní výkon – výhra s oběma kluby
TJ SOKOL MALŠOVA LHOTA – TJ SOKOL TŘEBEŠ 5 : 18 (4 : 6 )
TJ SOKOL TŘEBEŠ – SK JIČÍN 9 : 5 ( 5 : 3 )
Soupiska:
Za ročník 2013: Pouchlý, Hrubý, Kořínek, Sucháček, Němec, Pavel, Tanka, Trenz, Gernat.
Za ročník 2014: Pavelek, Zezulka, Penc, Chalupa, Onyškevyč, Petera, Sedláček, Grytsko, Červenka (2013).
Ročník 2013 – trenér Hrubý: „Dnes dopoledne jsme sehráli čtvrté kolo KP v Malšově Lhotě, soupeři nám byli domácí a hosté z Jičína. V prvním zápase jsme domácí jednoznačně přehráli celkovým skóre 12:1. Ve druhém zápase nás čekal podle mého fotbalovější tým z Jičína. První poločas jsme remizovali 2:2 a druhý vyhráli 3:1. Musím kluky pochválit za bojovnost a snahu se kterou jsme zápas sehráli. Je na místě pochválit gólmana Jáchyma, který chytil několik jasných gólovek soupeře. Je škoda, že se často připravujeme o slibné příležitosti hned prvním nekvalitním dotekem míče. Celkově je potřeba kluky pochválit. Doufám, že na vítězství navážeme v dalších kolech.“
Ročník 2014 – trenér Penc: „První zápas jsme byli marní. I když jsme byli 95% času na soupeřově polovině, tak jsme nebyli schopni střelit branku. Pár výletů soupeře na naši polovinu zajistilo výhru Malšovky 3 : 1. Jak se říká – nedáš, dostaneš.
Druhý zápas s Malšovkou se kluci konečně probudili. Ady Pavelek v brance se po prvním zápase probral a následovali 3 zápasy bez chyby – skvělá práce. Borci začali kombinovat, zpřesnili nahrávky, dařily se i střely na branku. Zasloužená výhra 5 : 1.
Třetí zápas nás čekal zatím neznámý Jičín. Těžký a vyhrocený zápas jsme nakonec ustáli a díky skvělé hře všech hráčů jsme vyhráli 3 : 1. Poslední mač byl nejtěžší, ale borci to zvládli a remíza 1 : 1 byla cenná.
V součtu se starší skupinou jsme vyhráli nad Jičínem 9 : 5.
Pokud by naši kluci hráli celé jaro tak, jako proti Jičínu, tak budu velmi rád. Je vidět progres a doufám, že nám to vydrží.“