:
2
Přelouč
UMT Malšák

K dalšímu přátelskému zápasu jsme v neděli od 12:00 hod přivítali tým Přelouče, účastníka krajského přeboru Pardubického kraje. Ani tento soupeř naše hráče B týmu moc nezajímal, proto jsme opět nastoupili v kombinované sestavě i přes velký zájem hráčů A týmu, kteří odehráli před naším zápasem náročný zápas proti Ředicím. Proto jim chci poděkovat za tento přístup. Škoda jen, že hráči B týmu tento přístup neokoukali!!! V prvním poločase jsme si vytvořili dvě šance, které jsme nedali. Přelouč dvě využila, proto poločas 0:2. Druhá půle byla malinko lepší, kde jsme si vytvořili čtyři větší šance, které jsme nevyužili. Přelouč přidala jednu branku, proto utkání skončilo 0:3. Všem zúčastněným děkuji. Za tři týdny tu máme mistrák a mně přibyli starosti kdo vůbec bude hrát!!! Sportu Zdar