:
0
SK Bystřian Kunčice
UMT Všesportovní stadion (Malšák)

V prvním jarním zápase, na umělé trávě Malšovického stadionu, jsme přivítali tým Kunčic. V kabině proběhla příprava a všichni věděli o co hrajeme. Hned ve 4. minutě se po centru Vlka dostal do zakončení Nojdži, ale ze slibné pozice letěl míč pouze nad branku hostí. V 6. minutě zahrozili hosté po rohu, ale střelu z vápna likviduje Hofman. V 11. minutě Havrdovu střelu chytá brankář Kunčic a v 18. minutě po rohu Vlka Jakub Franta hlavou těsně minul branku hostí. Ve 22. minutě útočník Kunčic trefuje tyč naší svatyně. Pak se dlouho nic nedělo, až ve 42. minutě hostující hráč hlavičkuje pod břevno doprostřed branky, ale dobře postavený Hofman vyráží na rohový kop. Ve 44. minutě odkopává vysoký míč Ivan nůžkami. Poločas končí 0:0.

V poločase proběhlo pár pokynů, které se nám bohužel nepodařilo dodržet. V 55. minutě po dlouhém míči za naší obranu uděláme dvě po sobě jdoucí chyby a soupeř vede 0:1. Hned za 10 minut soupeř z vápna střílí, bohužel jeho střela je tečkovaná naším obráncem a prohráváme už 0:2. V 67. minutě, tedy 3 minuty po druhé obdržené brance Rederer vykřesává naději na obrat. Po krásné kombinaci na pravé straně umístil nádhernou střelu přesně k tyči, 1:2. V 71. minutě mohlo být srovnáno, ale Redymu míč utekl od nohy a jeho střela nakonec letěla nad branku Kunčic. V 74. minutě opět dlouhý míč za obranu, kde opět nestačíme na rychlého útočníka, který servíruje míč do naší prázdné branky 1:3. V 76. minutě ještě hosté zahrozili střelou vedle naší branky, proto výsledek utkání končí 1:3.

Z chyb se musíme ponaučit a příští týden v sobotu 25. 3. jedeme do Sobotky, kde bychom měli napravit ztrátu třech bodů. Doufám, že se nám dá dohromady kapitán týmu Vlk. Po jednom ze zákeřných faulů zezadu jeho kotník připomíná velký pomeranč. Nevím za co už chtějí rozhodčí dávat červené karty. Tvrdost ano, ale všechno má své hranice.