2
TJ Sokol Třebeš
vs.
Háje UMT

Ve třetím jarním kole jsme cestovali do našeho hlavního města. Čekal nás tým ze spodní části tabulky FC Háje JM. Trochu jsme měli obavy z podcenění soupeře. Kluci ale přistoupili k zápasu velmi dobře. Menší rozměr UMT více vyhovoval domácímu týmu, který hrál jednoduše a posílal centry do našeho pokutového území. Naši hráči nezůstávali pozadu a také se dostávali do brankových příležitostí. Hned v 6. minutě naši šanci využil Lukáš Hronovský. Poslal nás do vedení 1 : 0. Druhou naši branku vstřelil ve 23. minutě Filip Holík. Jenže jsme se dlouho neradovali. Hned ve 25. minutě snížil na 1 : 2 domácí kapitán Dmytro Nykyforuk. Nikdo do poločasu už žádnou branku nevstřelil a tak jsme šli do šaten za stavu 2 : 1 pro náš tým. Do druhé půlky jsme udělali dvě změny. Hra byla v podstatě stejná, jako v první půli. V 58. minutě nás trochu uklidnil Filip Holík, když nás poslal do vedení 3 : 1. Soupeř nesložil zbraně a stále zlobil. Nám se podařilo tento výsledek uhájit a připsat si další body do tabulky. Naši hráči  byli přeci jenom o trochu nebezpečnější a tak jsme si výhru asi zasloužili. Dík zaslouží všichni hráči. Další mistrovské utkání odehrajeme v sobotu 25.3. 14 : 00 na UMT Malš. stadionu. Soupeřem nám bude FK Brandýs – Boleslav. Přijďte nás povzbudit. Děkuji tréňa.