:
0
SK Libčany
UMT Orlická kotlina

Čekal jsem bojovné utkání s mnoha souboji a hosty silné ve standardních situacích.

Opět nám nevyšel začátek utkání. Ve 3. min hosté nastřelili tyč a byli o něco lepší na míči.

Pak jsme hru zpomalili, zlepšili rozehrávku a dostali se víc do hry. Naše střely tentokrát neměly žádnou razanci.

Ve 24. min se po rohu Jandíka hlavou trefil Fiďa a vedeme 1:0.

Pak se hrálo po vápna. Hosté ve 44. min zahrozili střelou těsně vedle branky. Poločas 1:0

Ve druhém poločase to byl otevřený boj. V rozmezí 51. a 63. min nás dvakrát podržel Hofi.

Po pěkné akci Vlk-Fary se Jandík ocitl v offsidu. Velká škoda. V 53. min nás skluzem zachraňuje Krykorka, který zhatil tutovku hostů.

Pěkná akce Tesař, Vlk, Kober, který volil střelu. Ale měl využít tandemu Tesiho, který by šel sám na brankáře.

V závěru hosté chtěli kopat penaltu, ale nestalo se. V 84. a 89. min jsme šli 4 na 1 a 4 na 2 a ani jednou jsme toho nevyužili.

Nakonec jsme zápas vyhráli 2:0 po chybě hostujícího gólmana.