:
0
TJ Sokol Železnice
vs.

V 7.kole jsme v domácí prostředí přívítali tým Železnice. Soupeře na kterého se nám loni vůbec nedařilo.

Jak šel zápas v minutách

V 3.minutě Jursa poslal do ulice na Vlka a následně střela z úhlu vedle.
7.minuta – rohový kop Železnice a hlavičkář naštěstí pro nás netrefil v nebezpečném prostoru přesně.
18.minuta – Holas prošel po straně a po průniku bohužel zakončil vedle.
20. minuta – Po Našem rohu hlavičkuje Maják v těžké pozici mimo.
24.minuta – Holas si vyskočil na Vlkův roh a přesnou hlavičkou otevřel skóre – 1:0!
29.minuta – Zaalinho vyráží dobrým zákrokem přímý kop, který se rozehrával těsně za vápnem.
39.minuta – Horvi ohrozil nepovedeným odkopem naší branku, na střídačce nám zatrnulo, naštetí pouze roh, který jsme ubránili.
41.minuta – Hlavička hostí do břevna.
42.minuta – Jursa po dobré kombinaci těsně mimo z hrany vápna – škoda…
49.minuta – Jursík průnikovkou na Rychtára, ten obešel brankáře, poté dal na Holase pod sebe, střela bohužel vedle.

Zbytek už napíšu souhrnně

Ve zbytku zápasu jsme měli ještě dvě šance… Vlk po své akci, po které došlo k vypadnutí míče golmanovi z rukou, z úhlu do břevna. A následně o několik minut déle znovu vlk hlavou z rohu druhé břevno. Zde kdyby bylo trochu více štěstí a spadlo to tam, tak bychom vyhráli, škoda. Po sérii standadek přišel v 93.minutě trest a po závaru ve vápně hosté vyrovnali.

I přes zklamání bod bereme a zkusíme v sobotu 23.9. vyhrát v Kunčicích a naladit se tak na domácí derby se Slávii HK „B“.