:
0
TJ Sokol Třebeš A

První zápas v Jaroměři nám nesedl!

Hned ve druhé minutě jsme prohrávali po penaltě 1:0, kdy jsme špatně odehráli míč. Z naší strany to byl zabržděný výkon. Nevypracovali jsme si žádnou šanci. V prvním poločase jsme ohrozili branku jen po chybách domácí obrany. A to první šanci Schober uspěchal a druhou měl volit nahrávku na Ivana. Jaroměř hrála v pohodě, nekazila rozehrávku jako náš tým. Po našem útoku, který jsme nezakončili a řešili ho opět špatně, jsme z brejku dostali druhou branku, 2:0. Za zmínku stojí finální nahrávka Cílka na Kobera, kdy Vojtovi chybělo malinko, aby se dostal do gólovky.

Ve druhém poločase jsme měli mírnou převahu, ale bez gólu. Jaroměř měla dvě dobré příležitosti, ale Hofman je vyřešil. Slušná šance přišla po úniku Jandíka a nahrávce do druhé vlny na Vaška, ale jeho střela byla zblokována na roh. Pak jsme se dostali ke dvěma zakončením hlavou (Hronovský, Konečný) a obě mimo branku. Jedinou střelu na branku vypálil Palma. Tu však domácí gólman vyrazil.

S naší hrou jsme nemohli počítat s bodovým ziskem.

Naše hra se musí změnit a to rapidně. Je začátek soutěže, a proto žádné závěry. V sobotu do Libčan.