4
:
1
TJ Sokol Třebeš U12

Poslední mistrovské utkání této sezóny jsme sehráli proti týmu Háje JM. V prvních 15 minutách byl náš tým zřejmě ještě v autobuse a než jsme se stihli rozkoukat, stav byl 3:0 pro domácí. Od té doby se hrál na těžkém terénu naprosto vyrovnaný zápas. Soupeř byl lepší v kombinaci, my jsme se naopak dostávali do větších brankových příležitostí, tak jako v minulých zápasech zůstalo „pouze u šancí“.

Do třetí třetiny za stavu 4:1 nastoupil úplně jiný tým Třebše, z mužstva byla cítít chuť otočit vývoj utkání. Na dostřel se dostáváme v 62. minutě po přímém kopu Lukáše Nováka, který tvrdou ranou k levé tyči překonal brankáře soupeře. O 4 minuty později dostáváme smolný gól. Přes sluneční paprsky neviděl Max Pospíšil míč a ten zapadl do branky – 5:2. Tlačíme se za snížením, ujme se až výkop Maxe Pospíšila z vlastního vápna v 77. minutě. Balon několikrát skočil o zem a skončil v síti i s příspěním domácího obránce a gólmana. Stále zbývá dostatek času do konce, nám se ale nedaří protlačit jakkoliv míč za brankovou čáru. Konec 5:3.

Chtěl bych klukům poděkovat za celou sezónu. V jarní části jsme vyjma asi 5 zápasů nijak výrazně nepropadli a vždy jsme byli pro soupeře herně rovnocenným protivníkem. V kazdém zápase rozhoduje efektivita v zakončení a ta nás celou sezonu velmi trápila. Určitě jsme si zasloužili o pár bodíků navíc. Musím vyzdvyhnout první jarní kolo na Xaverově, kde se nám podařilo zvítězit. Zápas proti Náchodu, kde jsme drželi do 80. minuty stav 0:0, nakonec 3:0, Vysoké Mýto 4:3, Čáslav 6:4, Háje 5:3, Slavia 5:2, ČAFC 8:5. Několikrát nám chyběl ten poslední krok a úspěch by se dostavil. Asi se nám to vrátilo za tu ne příliš početnou tréninkovou docházku v lednu a únoru 🙂