:
1
TJ Sokol Třebeš B

Jak šel zápas na Novém HK v minutách

8. minuta – Téris dlouhým míčem po lajně našel Rychtára, který střílenou nahrávkou dával pod sebe, Kony si našel odražený míč a z úrovně penalty zavěsil pod břevno, 0:1 vedeme.

10. minuta – Chyba v rozehrávce Nového HK, Kony vystihl balón, mohl přidat druhý gól, ale už byl blízko brankáři a šance nevyšla.

13. minuta – Hrubka v naší defenzivě a po špatné rozehrávce Koliho domácí trestají 1:1.

15.minuta – Holas sám na bránu po nahrávce z hloubky pole, nedotažená klička a zase neproměňujeme jasnou šanci.

28. minuta – Po rychle rozehraném autu Nového HK dostáváme laciný druhý gól – 2:1.

33. minuta – Koli nás podržel, když chytl jasnou příležitost po rychlé souhře NHK.

39. minuta – Neúnavný Xavi na lajně v zajímavé situaci vybojoval pouze roh.

50.minuta- Střídající Buchwald svým napadáním vytvořil možnost pro Xaviho, střela z hranice vápna bohužel skončila na tyčce.

53.minuta – Po nákopu jsme nepohlídali náběh a dostaváme na 3:1.

57.minuta – Domácí Novák vybídl nahrávkou Matějku a je to 4:1.

Dále už to bylo složité a hra se nám do konce zápasu prakticky rozpadla…