17
:
6
TJ Sokol Třebeš
Včera v sobotu 14.10. dopoledne se konalo na Slavii další kolo krajského přeboru starších přípravek – bohužel stále bez „bodu“.
TJ Sokol Třebeš – FC Slavia HK – 11 : 28 (6 : 17)
TJ Sokol Třebeš – FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina 11 : 13 (9 : 4)
Komentář trenéra Hrubého za starší skupinu:
„Včera jsme hráli první zápas se Slavií, první poločas jsme po obratu ze stavu 1:4 otočili na konečný stav 5:4. Bohužel se nám ve druhém poločase tolik nedařilo a prohráli jsme 5:3. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost.
Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Chlumci, první poločas jsme vyhráli 6:1, druhý prohráli 1:4. Bohužel nejsme schopni udržet kvalitu hry po celé dva zápasy. V tréninku máme na čem pracovat, což vyžaduje soustředění a chuť pracovat od všech hráčů.“