1
:
1
TJ Sokol Třebeš B

V Železnici nás čekal těžký zápas. Domácí se pohybují na druhé pozici. Těsně v závěsu za vedoucím týmem z Vysoké. Za krásného počasí nás čekalo poměrně velké hřiště, předzápasová nálada byla dobrá.

V kabině jsme si řekli, že nebudeme nikam spěchat a budeme hrát od půlky v bloku. Již po prvních minutách však bylo zřejmé, že tato taktika nám bude k ničemu, protože domácí od první minuty nakopávali dlouhé míče za naší obranu. My jsme naopak chtěli hrát kombinačně po zemi. To se nám opravdu dařilo a vytvořili jsme si několik slibných šancí. V 19. minutě se k odraženému míči dostal Jursík, ale v těžké pozici poslal míč vedle. V 22. minutě domácí poprvé zahrozili, když měli několik vyložených šancí po sobě, které naštěstí zahodili. Ve 27. minutě Cílek, po rohu domácích, vyhlavičkoval míč z brankové čáry. Ve 29.  minutě po kombinaci Konečný, Jursík a Rychtár, který se protáhl po lajně a naservíroval míč Cildovi, se ujímáme vedení, 0:1.

Za ani ne minutu šel Mates Franta sám na domácího brankáře, ale bohužel nedal. Ve 35. minutě domácí Míka zahrával z půlky trestný kop do našeho vápna, bohužel míč díky poryvu větru a menšímu zaváhají našeho brankáře skončil v naší síti 1:1. Ve 40. minuta minutě opět kombinace Rychtár, Jursík a Cílek. Posledně jmenovaný servíruje míč před prázdnou branku Frantovi, který opět minul. Proto jdeme do kabiny za stavu 1:1.

Do druhého poločasu jsme nuceni udělat změnu. Zraněného kapitána Téru nahradil Majer. S domácími držíme krok pouze do 52. minuty, když nedohrajeme hráče u brankové čáry. Ten se protáhl a nahrávkou pod sebe nachází spoluhráče a prohráváme 2:1. V 57. minutě domácí akce po lajně, která končí naštěstí vedle naší branky. V 67. minutě nás domácí trestají z rohu, 3:1. V 76. minutě opět nedohraný souboj, centr a na malém vápně úplně volný hráč domácích střílí branku na 4:1. V 82. minutě měli domácí další šanci, ze které nakonec kopali pouze roh.

Domácím jsme byli rovným soupeřem do 60. minuty. Do poslední minut jsme ale makali, dřeli. Kaňkou zápasu je zranění Jakuba Konečného po střetu s naším brankářem. Doufejme, že se Kuba ze srážky brzy otřese a bude moci v pátek nastoupit proti Kunčicím. Ty přivítáme na domácí půdě ve Třebši v 17:30.