0
:
3
TJ Svitavy
43´ Svoboda, 56´ Kopecký

První polovina zápasu se nám opravdu nepovedla. Hned v první minutě jsme inkasovali gól. Nedostávali jsme se moc k balónu, když už jsme ho měli, nedokázali jsme pořádně zakončit a kvůli tomu jsme do 30. minuty prohrávali 0:3. Pak jsme skóre do poločasu už udrželi.

O poločase bylo potřeba srovnat si hlavy a říct si co a jak chceme hrát. Naše hra se ve druhém poločase úplně změnila. Místo dlouhých nákopů jsme začali hrát pěkný kombinační fotbal, který vedl k prvnímu gólu, který po akci Štepána Kopeckého vstřelil Max Svoboda ve 43. minutě. Po prvním gólu jsme Svitavy už vůbec nepouštěli k balónu, a to vedlo ke druhému gólu, který v 55. minutě vstřelil Štěpán Kopecký. Naše snaha bohužel nestačila ani na remízu a tak zápas skončil 2:3