:
0
SK Solnice

Výborný kolektivní výkon!!!

Věděli jsme jak na soupeře, hrají stejný styl 3-4-3, ale tentokrát si vytvořili minimum gólových šancí.

Hráli jsme agresivně v osobních soubojích, ale ne zákeřně tak, jako hráč Solnice Motl, který neunesl porážku. V neděli jsme hráli v defenzivě naprosto skvěle a naše útoky byli nebezpečné. Dvakrát jsme zahrozili po rozích. Pak jsme měli výhodu penalty, kterou Zéma proměnil, 1:0.

Hosté hrozili ze střední vzdálenosti, ale Miky v vše pohodě vyřešil.

Také my jsme poslali pár střel na hostující branku, ale buď vedle nebo nad. Pak jsme měli štěstí, když se míč odrazil od tyče do Mikyho a další střelu kryl. Poločas 1:0

Jasný cíl do druhého poločasu.

Stále být důrazní v osobních soubojích a co nejdéle držet čisté konto. A to se pod taktovkou Kuby Kudrny, který kraloval ve vzduchu, dařilo!!!

Další rychlý protiútok nám skoro vyšel, když Zemanovi chyběli centimetry k zakončení. O pár minut Farkaš vyučil obránce a i golmana Solnice a upravil na 2:0. Hosté ještě více znervózněli. Pak nás dvakrát podržel Miky. Z naší strany hostujícího brankáře vystrašil Kosina, pardón Sobotka.

Zápas ukončil Motl brutálním faulem na svého kamaráda.