:
1
TJ Sokol Třebeš B

V Sobotu, za krásného počasí, jsme zajížděli na výlet do Broumova. Tam nás přivítalo krásně připravené hřiště.

Prvních 25 minut jsme byli lepším týmem. Hned ve 3. minutě Vlk prodloužil míč na Holíka, který jej špatně přijmul. Škoda mohl jít sám na domácího brankáře. Hned z protiútoku se domácí dostali do menší šance, ale vše jsme zažehnali. V 7. minutě Holík centr do vápna na Zému, ale ten netrefil. V 10. minutě jdeme do vedení, když Hrušisův trestný kop na zadní tyči uklidil Nojdži, 0:1. Ve 21. minutě si Teris narazil s Cildou, ale těsně minul domácí branku. Ve 24. minutě měl ještě šanci Hrony, ale zvolil špatné zakončení. Ve 26. minutě jsme kopali tři rohy za sebou, z toho jednou zahrozil Zéma hlavou. Pak se domácí oklepali a začali nám dělat problémy, které naštěstí skvělými zákroky vyřešil v pohodě chytající Zaal. Proto poločas skončil 1:0 pro Třebeš.

Začátek druhého poločasu nás domácí zatlačili a začali nás přehrávat. Šance, které si vytvořili, spolehlivě likvidoval Zaal nebo pomohla dobře hrající obrana, kterou dirigoval zkušený stoper Hruška. V 52. minutě Hrony postupoval sám na domácího brankáře, ale nedal. Tento mladý střední záložník se dostal do dalších slibných příležitostí, ale nebylo mu přáno skórovat. Co se nepovedlo Hronymu, to v 80. minutě napravil kapitán Vlk, který nejprve první střelou vyzkoušel pozornost domácího brankáře, aby ho druhou střelou pokořil. Pokus již sice neměl takovou razanci, ale na to se historie neptá, 0:2.

Tým podal kvalitní výkon, který byl podpořen góly. Proto vezeme do Hradce 3 body.

Mrzí nás zlomená noha domácího hráče, kterému přejeme brzké uzdravení.

Opět děkujeme cyklistům, kteří náš tým přijeli podpořit i přes takovou dálku.

Poděkování patří i Barče, která opět nezklamala a připravila do kabiny exkluzivní koláče.