:
4
TJ Sokol Třebeš
Anna Rýgrová 2x, Viktorie Hamadová 1x, Tereza Bažantová 1x, Lucie Seifertová 1x, Rozálie Vítková 1x

V posledním utkání základní části sezóny jsme už neměli moc o co hrát. Holky začali v klasické základní sestavě a do poločasu jsem pohodlně vedli 4:0 z několika rychlých protiútoků. Soupeřky také měly několik rychlých nákopů za naši obranu, ale vše jsme vyřešili a zbytek chytila Alča. Ve druhém poločase byla hra nahoru-dolu. V obraně jsme pár pokusů Podolí zvládli a sami zahazovali dost šancí. Přestože jsme ve druhém poločasu dali více prostoru slečnám co ještě skoro mistrovská utkání nehrály, tak už jsme další góly neinkasovali a utkání v klidu dohráli do vítězného konce. S Podolím se ještě potkáme v nadstavbové části. Věříme, že dokážeme soupeřky přehrát ještě výrazněji. Nyní nás čekají 2 týdny volna…