:
2
Sokol Malšovice

První domácí zápas se nám nevydařil.

Je zarážející, jak skvěle dokážeme dostat v úvodu utkání soupeře do pohody. Dvě chyby v naší obraně a soupeř vede 2:0. V dalším průběhu už hrajeme se soupeřem vyrovnanou bitvu, ale to je částečně pochopitelné, protože se soupeř nemusí nutně tlačit do ofenzivy. V prvním poločase jsme se dostali k několika střeleckým pokusům, ty však skvěle pochytal hostující brankář. Nás Krejda také podržel dobrými zákroky.

O poločase si už ani nic říkat nemusíme, víme, že jsme banda….  a že lépe soupeře naladit k zápasu neumíme. Brzy po začátku druhé půle se nám podaří snížit, rychlý brejk využívá razantní střelou Jindra Přívratský. Hosté nám však unikají opět do dvoubrankového vedení, kdy opět bráníme útočníky soupeře s velkým distancem. Ještě jednou snížíme stav zápasu, kdy přihrávku Karla zužitkoval Vašek Schober. Při hře vabank hosté upravují na konečných 2:4.

sestava : Krejčik – Chýlek, Soukup, Bielčik, Přívratský, Kouba – Vocl, Hubáček, Schober – Holas, Placák

branky : Přívratský, Schober