:
1
TJ Sokol Železnice

Branky: Farkaš, Vlkanova, Fridrich Jan

V neděli odpoledne nás čekal tým Železnice, který v soutěži je nováčkem jako my. O proti minulému zápasu jsme udělali několik změn v sestavě. Hráče jsme nabádali k přesnějším nahrávkám a včasnému přistupování k hráčům soupeře, aby jsme znepříjemnili rozehru a přechod do útoku.

Hned v 1.minutě zápasu Černý vysílá střelu, která těsně minula branku. V 5. minutě Kina milimetrovou přihrávkou nachází Vlka mezi obránci, ale tomu chyběla rychlost. V 6. minutě zahráváme roh, který soupeř odvrací na další a následně na aut. Dlouhý aut Majáka do vápna, ale Císa nezpracoval. V 9.minutě Fíďa vyslal po lajně Císaře, který na vápně zasekl míč obránci a naservíroval na nohu Farkyho, který se nemýlil 1:0. Od této doby jsme soupeři dovolili hodně prostoru, kazili jsme přihrávky, dlouho nám trvala rozehra a když přišla tak byla nepřesná. Proto ve 20 minutě hosté vyrovnali, když kapitán hostí obešel 5 našich hráčů jako kuželky. Ve 33 minutě si slabší chvilku vybral i náš brankář, když špatně vyboxoval míč k proti hráči, ale ten naštěstí minul. Ve 40 minutě naopak Kolli vytahuje ze svého brankářského umění fantastický zákrok a drží remízu. Neuběhne ani minuta a Kollátor v naší brance musí opět čarovat, aby udržel remízu aspoň do poločasu.

Do druhého poločasu jsme nastoupili, že zlepšíme rozehrávku a budeme blíž k soupeřovým hráčům. Tak v 51. minutě jsme špatně rozehráli míč, a při následné reklamaci ofsajdu jsme nechali jít soupeře sami na Kolliho a bylo 1:2. V 55 minutě putuje míč za naší obranu, kde opět soupeř nechává vyniknout Kolliho, který vyráží na roh a z následného rohu nás opět drží Kolli, který opět vytahuje neuvěřitelný zákrok. V 56. minutě opět v obraně nestíháme, tentokrát Kolli lehce zaspal při vyběhnutí a soupeř navyšuje skóre na 1:3. V 63. minutě bylo ještě hůř, když opět nezachytneme náběh za obranu a je to 1:4. V 70 minut byl ve vápně faulován Fridrich a penaltu proměnil Vlk 2:4. Od této chvíle nás bylo plné hřiště a začali jsme soupeře přehrávat v 79 minutě Sochy utekl po lajně a jeho načechraný centr našel hlavu Fídi, který snížil 3:4. V 82. minutě Pospa našel rozeběhnutého Matese, ale ten zbrkle zakopl míč. V 85. minutě si náš obránce pokouší udělat kličku, která mu bohužel nevyšla a Kolli opět musí vytáhnout neskutečný zákrok. V 88. minutě opět Sochy utíká po lajně, centruje na hlavu Fídi, ale jeho hlavička těsně minula branku. Proto také odcházíme do kabin bez bodu. Nedá se hrát prvních 10 minut a posledních 20 minut. S tak kvalitním soupeřem jako byla Železnice. A to nás ty těžší soupeři teprve čekají. Někteří hráči by jsi to měli v hlavách srovnat. A příští víkend hurá na Bělohrad…