0
FC Vrchlabí A
UMT Všesportovní stadion (Malšák)

Třebeš – Vrchlabí 4:0 (3:0)
První zápas o body jsme zvládli. Na obou týmech, byla vidět nervozita a někdy i velká zbrklost při rozehrávce. V zápase nám dělal velký přechod z obrany do útoku a nahoře jsme kombinovali o malinko lépe. Po pěkné akci se prosadil Fridrich P 1:0. Hosté hrozili jen ze standartních situaci, ale to jsme čekali a kromě jedné jsme vše pohlídali. A tak tým skóroval podruhé Krykorkou na 2:0. Hosté bojovali, ale žádnou šanci si nevypracovali . Gólový účet v prvním poločase uzavřel Palma 3:0.
Ve druhém poločase už hosté jen dohrávali a náš tým si vytvářel šance. Ale některé z rychlé brejky jsme nevyřešili dobře. A tak poslední branku vstřelil opět Palma 4:0.
Závěr – je to dobrý vstup do sezóny a musíme se dal soustředit na sebe a svojí hru. Všem děkuji za přístup k zápasu.
Druhý zápas hrajeme na hradecké Slavii v neděli.