0
:
0
TJ Dvůr Králové nad Labem

Do zápasu jsme vstupovali s tím, že nemáme co ztratit. Jen dokázat, že se můžeme srovnávat i s týmem z divizní zkušenosti.

Prvních 25 min byli hosté lepší. Dobře kombinovali a prezentovali se důraznou hrou. Jen zakončení jim nevycházelo nebo Miky pochytal. Naše hra byla zbrklá, uspěchaná. Po této části jsme hru vyrovnali a začali být nebezpeční. Pár střel šlo vedle, něco pochytal brankář hostů. Kupodivu jsme byli hodně nebezpeční po rohových kopech a to i přes výškovou převahu hostů. Do poločasu byla hra vyrovnaná, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme už vystoupili s odhodláním vybojovat nějaké body. Naším velkým odhodláním a kolektivní hrou jsme byli čím dál tím více nebezpeční. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Výbuch radosti obstaral Palma, který nás dostal do vedení 1:0. To byl pro hosty šok, kterým se dostali do herního útlumu. Začali nakopávat dlouhé míče a opustili kombinační hru. My vše uhráli a snažili se hrát kombinačně. A to vycházelo. Druhou explozi radosti obstaral Schober, který zvýšil vedení na 2:0.

Hosté rezignovali, a tak třetí trefu obstaral Kuneš 3:0