0
:
2
TJ Sokol Třebeš
Včera dopoledne 10. 9. 2023 proběhlo třetí kolo krajského přeboru starších přípravek, které se konalo tentokrát v Černíkovicích.
TJ Sokol Třebeš – FC Hradec Králové – 7 : 16 (4 : 😎
TJ Sokol Třebeš – TJ Sokol Černíkovice / SK Solnice – 14 : 6 (2 : 0)
Komentář trenéra Hrubého za starší skupinu:
„K prvnímu zápasu jsme dnes nastoupili proti FCHK. Do utkání jsme vstoupili aktivně a v prvním poločase jsme vyhráli 4:3. Měli jsme o mnoho lepší pohyb než v prvním vzájemném měření sil a díky tomu jsme dokázali hrát vyrovnaný zápas a FC přetlačit a vyhrát o jeden gól. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a díky naší snaze jsme uhráli remízu. Celkově hodnotím utkání jako vydařené.
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti domácím Solnice/Černíkovice, pokračovali jsme v aktivní hře a v prvním poločase vyhráli 2:0. Soupeře jsme přehrávali a mohli jsme vyhrát větším rozdílem. Ve druhém poločase jsme vyhráli 8:3, kdy se nám dařila koncovka. Celkově dnešní hodnotím pozitivně, k vidění byla naše aktivita, pohyb a také se nám povedly pěkné fotbalové akce. Dnes musím kluky pochválit za bojovný a kolektivní výkon. Za zmínku ještě stojí 10 gólů kapitána starší skupiny Šimona Hrubého.“