:
0
TJ Sokol Třebeš
vs.
50´ Kopecký, 52´ Svoboda, 57´ Kopecký, 62´ Teichman, 80´ Jarkovský

Začátek zápasu byl vyrovnaný, ale Trutnovu se podařilo nastartovat zápas prvním gólem v osmé minutě. Poté už ale žádný tým do konce prvního poločasu neproměnil ani jednu šanci. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po faulu na Šimona Jelínka jsme získali penaltu. Štěpán Kopecký opět penaltu bezpečně proměnil. Hned dvě minuty po srovnání skóre se dokázal Maxim Svoboda prosadit dorážkou po pěkném úniku po křídle. O pět minut později Štěpán Kopecký navýšil vedení jeho druhou trefou. Domácí potřebovali návrat do zápasu, a tak zvýšili aktivitu, z čehož padnul druhý gól Trutnova, a to hlavičkou po rohovém kopu. O minutu později jsme odpověděli gólem z voleje Dana Teichmana zpoza šestnáctky, dostali jsme se zpátky do dvougólového vedení a nepřipustili tak zdramatizování závěru zápasu. V poslední minutě pak ještě Milan Jarkovský vstřelil gól a stanovil konečné skóre na 5:2 pro Třebeš.