0
:
0
TJ Sokol Třebeš U12

Dnes nás čekal zápas s týmem z čela tabulky. FK  Orlicko na domácím hřišti chtělo vyhrát.
Ale na hřišti byly dva týmy, které si myslely na 3 body. Prvních 30 minut se nám dařilo se soupeřem hrát vyrovnanou hru. Séba v brance podával skvělý výkon a držel náš tým. Stav po první třetině byl vyrovnaný 0:0.

Ve 34. minutě otevřelo Orlicko účet utkání brankou, o které stále nejsem přesvědčený, že měla platit. Séba vyrazil na břevno, míč pak putoval na brankovou čáru a odtud jej Séba rukou vyrazil mimo nebezpečí. Sudí však od poloviny hřiště rozhodl, že byl balón za čarou a gól platí (1:0). Kluky tato situace značně rozhodila a nechali si dát další čtyři branky. Stav po 60 minutách 5:0.

Ve třetí části hry jsme posílili ofenzivu a snažili se výsledek korigovat. Bohužel soupeř pokračoval v kvalitním výkonu ze druhé třetiny a nasázel nám dalších pět branek. Výsledek zápasu je tak nemilosrdný 10:0.

Pro nás je výrazným problémem proměňování branek. Nedaří se nám kombinovat na útočné půli a chystáme si střelbu tak dlouho, až míč ztácíme. Rychlost našeho pohybu je tristní.

Séba dnes předvedl 31 zákroků. Dalších 10 střel prošlo za jeho záda. Pevně věřím že, kdybychom vyslali 41 střel na brankaře našeho soupeře, gól dáme a uhrajeme vyrovnané utkání. Máme na čem pracovat a co zlepšovat. V neděli 15.10. hrajeme doma s Vysokým Mýtem.