0
:
0
TJ Sokol Třebeš

V desátém kole jsme zajížděli do našeho hlavního města. Utkali jsme se s šestým týmem naší tabulky Tempem Praha U19. Domácí byli před utkáním favoritem, ale náš tým vstoupil do zápasu velice dobře a byl vyrovnaným týmem. Přestože nám chybělo pět hráčů, tak jsme odehráli nejlepší poločas od začátku soutěže. První půle skončila 0 :0. V druhém poločase byla hra celkem vyrovnaná, ale v 65. minutě jsme se dopustili faulu v našem pokutovém území. Domácí hráč Matyáš Klouček nedal našemu brankáři šanci a dostal domácí do vedení 1 : 0. Jenže náš tým zbraně nesložil a v 73. minutě po standartní situaci vyskočil nejvýše Nikolas Bak a vyrovnal stav utkání na 1 : 1. Už to vypadalo, že si z Prahy odvezeme dobrý bod, ale v 79. minutě jsme místo odkopu míče z našeho malého vápna šli do kličky, míč jsme ztratili a soupeř vstřelil rozhodující branku. Je to velká škoda. Někdy zbytečně ztrácíme body, musíme se z toho poučit. Výkon v tomto utkání byl asi nejlepší v této soutěži. Škoda, bod jsme si určitě za tento výkon zasloužili. Dík tréňa.