:
0
FC Háje JM
vs.
8 min. Hoffmann Marek

K zápasu jsme nastoupili v hodně improvizované sestavě. Kluci se snažili a odměnou jim byla branka v 8 minutě, kdy brankaře překonal Hofik po přihrávce Vojty Filipčíka. V prvním poločase jsme měli ještě několik slibných šancí, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Ve druhé půlce nás soupeř zatlačil před naši bránu, ale obrana pracovala spolehlivě. Po deseti minutách se hra vyrovnala a po faulu na Eldu v soupeřově vápně jsme kopali penaltu…… Bohužel jsme ji neproměnili. V 54 minutě soupeř po naší ztrátě vyrovnal. V 57. minutě dostal za řeči žlutou kartu Hofik a v 63 minutě po faulu na půlce hřiště dostal druhou žlutou a šel pod sprchu. Takže během 13 minut se pro nás zápas zlomil ( neproměněná penalta, vyrovnávací gól, dvě žluté + červená karta). A aby toho nebylo málo soupeř nás dorazil druhou brankou. Třetí branka už byla jen důsledkem toho, že jsme všechno vsadili na útok a snahu vyrovnat.  Kluci kteří chodí pomáhat staršímu týmu už mleli z posledního, ale ani tak se nevzdávali. Musím všechny kluky pochválit za bojovnost a morální sílu.

Bohužel je tu ještě jedna věc o které se musím zmínit a to že na zápas DIVIZE U15 a U14  byl nominován pouze hlavní rozhodčí ( který to jinak zvládl na výbornou). Za náše týmy odmával zápas vždy někdo z trenérů, ale za soupeře mával vždy někdo z hráčů ( věk 13 – 14 let ).  Kluci ze soupeřova týmu se s tím poprali se ctí a myslím, že zápas ničím negativně neovlivnili, takže jim musím tímto poděkovat. Jen mi to nejde do hlavy, že je na DIVIZI nominován pouze jeden rozhodčí.                 ČERT