1
:
2
TJ Sokol Třebeš B

Ve 25. kole nás čekal výjezd na hřiště do Horního Starého Města, kde jsme se pokusili bodovat proti Trutnovu B.
Z úvodu utkání jsme se drželi častěji na míči a drželi ho pod kontrolou. V 5. minutě se dostal do vápna Franta Matěj přihrával před prázdnou bránu, ale domácí obránce odkopl míč na rohový kop. V 17. minutě se dostali poprvé do šance domácí, ale střela z vápna skončila na zahrádce za hřištěm. O minutu později jsme se dostali do vedení, kdy se HAVRDA z úhlu dostal ke střele, kterou poslal na přední tyč a prostřelil brankáře – 0:1. Ve 22. minutě se dostal domácí útočník ke hlavičce na malém vápně, ale naštěstí nad. Z protiútoku se dostal ke střele v malém vápně Franta Jakub, střelu gólman ještě vyrazil, ale na dorážku RYCHTÁRA už nedosáhl – 0:2. Dále se dostal Franta Matěj dvakrát ke střele, jednu mu brankář vyrazil na roh a druhou z trestného kopu poslal asi pět metrů nad. Ve 29. minutě se dostal do šance Havrda, gólman jeho střelu vyrazil a Rederer poslal dorážku nad bránu. Po této šanci domácí trochu zapli a dostávali se do šancí hlavně z centrů, kde nás dvakrát podržel Zaal. Ve 38. minutě už domácí skórovali, kdy se hlavou prosadil Metlický – 1:2. Do poločasu měli domácí ještě jeden trestný kop, který Zaal chytil. O poločase jsme vystřídali Frantu Matěje a zraněného Rederera, které nahradili Ježek a Bena.
Začátek druhé půle jsme chtěli byt aktivní a nepouštět domácí do šancí, ale hned z rohu ve 47. minutě po závaru odhlavičkoval Eliáš míč z brankové čáry do bezpečí. V 57. minutě Zaal dobrým výběhnutím zabránil domácímu hráči skórovat. V 60. minutě centruje Eliáš míč do vápna, který Rychtár hlavou lehce tečuje, ale gólman chytá. V 63. minutě nahradil Frantu Jakuba brankář, ale pro tento víkend útočník Hoffman. 66 minuta – Ježek našel v malém vápně Hoffmana, ale ten si dlouho zpracovával a odmítl zvýšit skóre. V 70. minutě Zaal vyráží trestný kop domácích, který mířil k tyči. O dvě minuty později napřáhl Palma z dálky, ale jeho střelu vyrazil gólman na roh. Od této doby se hrálo po vápna a do žádné vážnější šance se ani jeden z týmu nedostal. Do hry se ještě dostali postupně Bartoš a Téra, kteří nahradili Palmu a Špitalského.
Po velmi dobrém výkonu vezeme do Třebše důležité 3 body. Dobře nám sedl terén, na kterém nám balón neskákal a dařilo se nám i celkem dobře kombinovat. Děkujeme fanouškům za podporu i v ne příliš teplém počasí.