1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka
Neděle
7. 4. (09:00)
10
:
7
6
:
5
TJ Sokol Třebeš
vs.
Starší přípravka ve druhém kole zajela do Nové Paky. V neděli 7.4. jsme ve druhém kole KP narazili na Novou Paku a souklubí Chlumce a Cidliny.
1. FK Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka – TJ SOKOL TŘEBEŠ – 10 : 7 ( 6 : 5 ).
TJ SOKOL TŘEBEŠ – FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina – 24 : 6 ( 12 : 2 )
Soupiska:
Za ročník 2013: Kvasnička (2014), Hrubý, Kořínek, Červenka, Krenželok, Sucháček, Němec, Pavel, Tanka
Za ročník 2014: Skočdopole, Penc, Chalupa, Onyškevyč, Petera, Sedláček, Pavelek, Marek, Grytsko
ročník 2013 – trenér Hrubý:
„Dnes jsme zajížděli k venkovním utkáním do Nové Paky. První zápas proti domácímu týmu se nám vůbec nepovedl. Koncentraci a bojovnost jsme patrně nechali v autobuse. Prohry v obou poločasech jsou toho důkazem. Druhým soupeřem bylo souklubí Chlumce a Cidliny. První poločas s Chlumcem se nám vydařil a kluci nastříleli 9 gólů. Druhý poločas proti Cidlině byl vyrovnaný a díky dvěma gólům v závěru zápasu se nám podařilo 4:3 zvítězit. Je škoda prvního zápasu, kdy jsme nebyli koncentrovaní, protože soupeř byl podle mě hratelný.“
ročník 2014 – trenér Penc:
„Tři výhry jedna zbytečná prohra. Toto kolo se klukům dařilo, měli chuť vyhrát a bylo to znát. První zápas velice vyrovnaný a výhra 2 : 1 byla zasloužená. Druhý zápas opět chybělo gólové zakončení, ale jinak těsná prohra 2 : 4.
Druhý dvojzápas nám soupeř vlastně daroval, protože se mu nedařilo, nálada nevalná a kluci toho využili. Výhra 3 : 1 a 8 : 1 tomu odpovídá.
Musím pochválit v bráně Skokyho, měl několik neuvěřitelných zákroků, za které by se nemuseli stydět profíci. Nadstandardní výkon Štěpy Petery, a samozřejmě i ostatní. Všem se o víkendu dařilo – díky borci.“
Tento týden se uvidíme v Třebši, přijďte nás podpořit v sobotu 13.4. od 9:00. Čeká nás opět Chlumec a nově Hořice.