0
:
0
TJ Sokol Třebeš B

Ve čtvrtek jsme zajížděli k odloženému utkání do Broumova. Čekala nás náročná cesta, proto jsme vyjížděli už ve dvě hodiny. Naše obavy se potvrdily a v Náchodě jsme ztratili více času, než jsme chtěli. Proto jsme do Broumova dorazili s menším zpožděním. Čekal nás těžký boj, ve kterém jsme potřebovali potvrdit tři body z domácího utkání s Náchodem. Na těžkém terénu jsme začali aktivně, když Vlk centroval z lajny na Matese, ten sklepl Redymu, ale rozhodčí akci zastavil pro ofsajd. V 7. minutě zahrozili domácí z přímého kopu. Ve 24. minutě Mates zakončuje nad branku. Ve 39. minutě Xavi natáhl ke střele, kterou likviduje domácí brankář. 42. minuta dlouhý aut Janči, který proletěl k Ježkovi a jeho hlava končí v náruči brankáře. Ve 44. minutě Xavi opět střílí z 30 metrů, bohužel trefuje pouze břevno domácí branky.

Poločas proto končí 0:0.

Ve druhém poločase se nám nedařila kombinace, z naší strany to byla křeč a boj. Domácí přidali na důrazu, který nám nevoněl. Utkání se odehrávalo mezi vápny bez jakéhokoliv překvapení. Proto přišla 82. minuta, ve které jsme udělali chybu při nedostupní hráče, který přenesl hru na samotného spoluhráče. Ten dopravil míč za záda bezmocného Kollátora, 1:0. My jsme se už na nic nezmohli, proto jsme domů odjeli bez bodů. Nezbývá nám nic jiného než bojovat zápas od zápasu. A v neděli hurá do Železnice.