0
:
4
TJ Svitavy

Dnes nás čekal soupeř ze špice tabulky. Hráli jsme ze zajištěné obrany s cílem o rychlé protiútoky. I tak měl se nám nepodařil vstup do utkání. Již ve druhé minutě tým ze Svitav otevřel účet utkání (0:1). Před brankový prostor se nám dařilo zahustit, ale skvěle umístěná střelba obránců Svitav z větší vzdálenosti nám dělala velké potíže. A tak byl stav po 30 minutách 0:4.

Ve druhé části zápasu se náš výkon zkvalitnil. Ve 45. minutě skvěle chytajícího Maxe vystřídal v brance Séba. Soupeř ho nepřivítal na hřišti právě v rukavičkách, když bezprostředně po nástupu Séby do branky tečovanou střelou z dálky zvýšili na 0:5. V ve druhé třetině to však byla jediná branka, kterou jsme soupeři povolili. Po 60 minutách stav 0:5.

V 74. minutě potrestal nedovolený zákrok soupeře krásnou střelou z přímého kopu Fanda. O minutu později jsme další šanci nevyužili a z protiútoku soupeř zvýšil na 1:6. V 78. minutě padla poslední branka utkání a opět do naší sítě. Stav utkání 1:7 není vůbec zlý a je příslibem do jarních zápasů.

Třetiny: 0:4, 0:1, 1:2
Branka: František Koďousek
Žluté karty: Lukáš Novák, Hlieb Verenov
Brankaři zákroky: Max Pospíšil 15, Séba Hrbek 11