:
5
FK Orlicko

Záznam zápasu

Tentokrát na naši půdu přijel tým Orlicka. V úvodu zápasu jsme dokázali soupeře zaskočit rychlým napadáním a dostupováním, z toho pramenil také první gól, kdy proměnil penaltu Luky Novák po faulu na Alexe Červenku – 1:0. V 16. minutě si po faulu hostujícího obránce bere na starost přímý kop Fanda Koďousek a „ranou“ po zemi k levé tyči překvapil zjevně ospalého brankáře Orlicka – 2:0. Dvoubrankové vedení nemělo dlouhého trvání a rázem je to v 19. minutě 2:2. Alex Červenka využil ve 27. minutě chybné rozehrávky soupeřova brankáře a jdeme znovu do vedení. Bohužel opět dostáváme 2 laciné slepené góly a do první přestávky jdeme za stavu 3:4.

Soupeři jsme dnes byli schopni konkurovat pouze prvních 45 minut zápasu. Více jak polovina týmu hrála včera školní turnaj, a tak nám prostě došly síly – pozdě jsme dostupovali, nestíhali se vracet zpátky a Orlicko jednoduchými naražečkami překonávalo naši obranu. Za vyzdvyhnutí ze druhé poloviny stojí pouze chycená penalta Maxe Pospíšila.

Přístí víkend hrajeme ve Vysokém Mýtě, odkud budeme chtít odvést všechny 3 body.