0
:
1
SKP ČR Hradec

sestava domácích : Holas – Chýlek, Soukup, Burian, Vávra – Michal, Přívratský, Schober – Marčišin, Jelínek

branky domácích : Michal 2

V úvodním jarním (spíše zimním) kole jsme přivítali SKP. Od začátku jsme měli převahu, ale naše střelecké pokusy končily na tyčích nových branek a nebo v koši hostujícího brankáře. Nakonec hosté po hrubce našeho obránce skórovali a šlo do vedení.

O poločase jsme si řekli, že máme šance a soupeře přimáčkneme. Chvilku po úvodním hvizdu inkasujeme podruhé. Naštěstí se po pěkné indi vindi akci prosazuje Smíšek a snižuje na 1:2. Dostáváme se do dalších šancí, ale zahazujeme je stejně jako v první půli. Nakonec se dočkáváme spravedlivého vyrovnání, po pkěné kombinaci se podruhé trefuje Smíšek 2:2